Наші проєкти

Проєкти БФ “Життя для тебе”

Діяльність фонду «Життя для тебе» включає в себе ряд напрямків, які об’єднує спільна мета – допомога дітям і дорослим з рідкісним генетичним захворюванням «муковісцидоз» (далі – МВ).

Нами розроблені програми підтримки і допомоги сім’ям, в яких ростуть діти з МВ, розвитку творчих талантів, навчання та підтримки сім’ї.

Кожен, хто бажає допомогти, може ознайомитися з програмами, приєднатися до нашої команди і разом допомагати.

 

“ПІДТРИМКА СІМЕЙ, ЩО ВИХОВУЮТЬ ДИТИНУ ІЗ МУКОВІСЦИДОЗОМ”

“Підтримка сімей, що виховують дитину із муковісцидозом” – це наш спільний соціальний проєкт з “Амбулаторією сімейного лікаря”. В першу чергу, про Життя та Вiру в Майбутнє. Проєкт був започаткований напередодні Міжнародного дня рідкісних захворювань – 28 лютого 2020 року. Ним передбачено надання безоплатних медичних послуг пацієнтам із муковісцидозом та їх сім’ям.

Спеціалісти ТОВ «Амбулаторія сімейного лікаря» та активісти благодійного фонду БФ “ЖИТТЯ ДЛЯ ТЕБЕ” розробили зазначений проєкт, розуміючи особливості потреб сімей, що виховують дитину із муковісцидозом, та з метою реалізації прав пацієнтів на якісне медичне обслуговування.
Обговорення деталей відбувалось у сподіваннях створити дійсно корисний та ефективний проєкт і нам це вдалося.
22 лютого 2020 року було підписано договір про співпрацю. Договором передбачено надання пацієнтам за направленням благодійного фонду «Життя для тебе» консультативних послуг та проведення лабораторних досліджень у філіях “Амбулаторії сімейного лікаря”, а також організація і проведення навчально-просвітницьких заходів.
Допомагати не складно, треба лише бажання.

 

“БЛАГОЯРМАРОК”

Організація і проведення благодійних ярмарків з метою збору коштів на придбання життєво необхідних ліків та медичних приладів (спірометрів, інгаляторів, кисневих концентраторів, пульсоксиметрів та інших) для хворих на МВ.

На нашому БлагоЯрморку ви можете не виходячи з дому придбати вироби майстрів hand-made, книжки-розмальовки та літературу для дітей.

Будемо безмежно вдячні за будь-яку кількість творінь, пожертвуваних майстрами для реалізації на БлагоЯрмарку.

 

Програма «ШКОЛА МУКОВІСЦИДОЗУ»

Створена для підтримки і пояснення сім’ї пацієнта з МВ що таке «муковісцидоз» і як з ним жити. Ситуації бувають дуже складні і тільки разом можна допомогти, підказати як вчинити в даній ситуації.

Крім того, дана програма дає можливість разом з лікарями розбирати виниклі складнощі і спільно долати проблеми на користь пацієнтів, правильно роблячи акценти і вносячи корективи в програми, залучаючи чиновників і спонсорів для вирішення проблем. Якщо до 18 років держава хоч якось бере участь і допомагає дитині, то для дорослих все стає недоступним.

 

Програма «ЗДОРОВА ДИТИНА»

Метою програми «Здорова дитина» є допомога під час реабілітації або допомога в придбанні медикаментів під час стаціонарного чи амбулаторного лікування.

 

Проєкт “ПОДАРУЙ ХВИЛИНИ ЩАСТЯ”

Це проєкт, який об’єднує реальні історії про те, як ви допомагаєте дітям не тільки одужувати, але і набиратися сил і енергії, отримуючи позитивні емоції. В житті дітей-інвалідів не так багато яскравих фарб і вражень.

Цей проєкт збирає усі яскраві, цікаві та веселі моменти, які ви привносите в життя наших підопічних. Адже в сучасному суспільстві дуже часто не вистачає доброти, яку можна було б зустріти на кожному кроці.

Проєкт «ПОДАРУЙ ХВИЛИНИ ЩАСТЯ» ділиться на кілька підпрограм:

«Реабілітація в ім’я життя»

Основним напрямком при захворюванні «муковісцидоз» є реабілітація та довічне дотримання режиму. Відразу при постановці діагнозу батьки повинні чітко розуміти, що тільки щоденна реабілітація і режим дають стабільний стан дитини і ремісію, продовжують життя дитині.

Головна реабілітація при МВ – це щоденні інгаляції, масаж, йога, дихальна гімнастика, плавання, іпотерапія, фізичні навантаження згідно стану здоров’я дитини.

Крім цього, відпочинок в горах, біля моря дає дуже позитивні результати для поліпшення роботи легенів, вони наповнюються киснем і дозволяють пацієнтові з МВ менше лежати в лікарні, а це значить, що статистика в Україні може змінитися, покращиться якість життя, збільшиться його тривалість.

Для щоденних інгаляцій і дихальної гімнастики знадобляться:

– інгалятор;

– трішолд;

– дихальні тренажери;

– тренажери акапелла;

– флаттер;

– річні набори (набір змінних запчастин для інгалятора);

– фільтри для інгалятора;

– термодезінфектор для інгалятора;

– пікфлоуметр;

– пульсоксиметр;

– кисневий концентратор.

«Розвиток творчих талантів»

Сучасні батьки в епоху прогресу усвідомили просту істину, що необхідно не тільки розвивати свою дитину інтелектуально і фізично, а й приділити увагу творчому початку, звернути увагу на його здібності і їх прояви. Особливо це важливо дитині, яка часто хворіє – таким чином відволікати її від хвороби, не давати можливості замкнутися в собі і почати себе жаліти.

При захворюванні «муковісцидоз» на індивідуальних заняттях з вокалу вчитель з дитиною обов’язково робить дихальну гімнастику – це розвиває легені, змушуючи їх постійно працювати.

Творчий розвиток допомагає дітям розвиватися різнобічно, в майбутньому підходити нестандартно до вирішення будь-якої проблеми, вчить дитину креативно мислити, а не шаблонно і завчено, розвиває індивідуальність і гнучкість мислення, розкриває його таланти і вміння. Творчі діти швидше йдуть на контакт і легше взаємодіють з однолітками, в інших сферах їм легше дається освоєння інформації.

Крім цього, діти з великим задоволенням співають і виступають на сцені. Цей проєкт допомагає оплачувати навчання і розвивати таланти пацієнтів із захворюванням «муковісцидоз» такі як:

– вокал;

– танці;

– спортивні заняття;

– малювання;

– гра на музичних інструментах;

– курси крою та шиття;

– кулінарні курси.

 «Допомога сім’ї в складній життєвій ситуації»

В рамках цієї програми ми допомагаємо сім’ям, в яких переживають складний кризовий період. Проблеми можуть виникнути не тільки в зв’язку з недостатнім матеріальним забезпеченням (за межею бідності), а також на тлі важкого перебігу захворювання, що призводить до частого перебування дитини в лікарні.

Крім цього, ми проводимо спільні заходи з департаментом соціальної допомоги для з’ясування проблем сімей та подальшої допомоги та підтримки. Крім матеріальної та психологічної підтримки, можна отримати юридичну допомогу (поради юристів, супровід у вирішенні правових питань), отримати можливість відвідувати тренінги з психології та інших напрямків. На тренінгах навчаємо батьків, як прийняти хворобу дитини і ростити її в любові і турботі, як встигати працювати на дому, щоб відчувати свою соціальну значимість. Даруємо подарунки і вручаємо сертифікати.

 «Дозвілля»

Кожна дитина має право на щасливе дитинство. Особливо це стосується дітей з хронічними захворюваннями, з якими потрібно навчитися повноцінно жити і не відчувати якусь ущербність. Зробити дитину щасливою легко – можна робити подарунки на День народження і свята, організувати відвідування кінотеатру, кафе, поїздку всією сім’єю на море, в гори або просто погуляти з ними в парку.

Допомога нужденним вже давно зробила крок за межі збору коштів на операції і ліки, адже життя не обмежується лікарнею. За лікарняними стінами величезний і цікавий світ, який дітям, які потрапили в біду, також хочеться пізнавати!

За роки роботи фонду у нас з’явилися друзі – добрі чарівники, що дарують радість дітям і дорослим 🙂

На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, стоит и на улице На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди стоят На изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются На изображении может находиться: 1 человек, стоит и цветок На изображении может находиться: 1 человек, стоит, ребенок и огонь На изображении может находиться: 1 человек, улыбается, полоски и в помещении На изображении может находиться: 2 человека На изображении может находиться: 1 человек, стоит и ребенок На изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Ми у ФБ: https://www.facebook.com/Подари-Минуты-Счастья-647590928778954

 

ВІДКРИТО ЗБІР КОШТІВ
на покупку небулайзерів PARI MOBILE S для пацієнтів з муковісцидозом

Р/рахунок UA82 328704 00000 26004054312878
МФО 328704
Код ЄДРПОУ 39585672
в ПАТ КБ “ПриватБанк”
Отримувач БФ “ЖИТТЯ ДЛЯ ТЕБЕ”
Призначення платежу: “Добровільна пожертва на покупку небулайзера PARI MOBILE S для пацієнтів з муковісцидозом“.

Тел.: (048) 703-44-26
Тел. моб.: (067) 903-76-40

Допомога ліками

Наші підопічні постійно потребують гепатопротектор “Урсофальк” (Капсули, 250 мг і суспензія для прийому внутрішньо, 250 мг/5 мл).

До того ж, через особливості засвоєння організмом хворих на муковісцидоз вітамінів, постійно потрібний адаптований вітамінний препарат «АКВАДЕКС» (“aquADEKs”).

Ми будемо вдячні вам за будь-яку кількість зазначених вище препаратів.

Допомога вролонтерів

Волонтер – це людина, яка виконує ту чи іншу роботу безоплатно, за покликом серця.

Ми запрошуємо всіх, хто бажає присвятити частину свого часу наданню допомоги нашим підопічним. Стати волонтером благодійного фонду «Життя для тебе» дуже просто – телефонуйте нам по телефону 067 903 76 40.

Волонтерам, які вже вибрали цю нелегку, але важливу дорогу, ми щиро дякуємо! Завдяки таким людям, як ви, навколишній світ стає добрішим та світлішим!

Наш сайт: http://cf.net.ua

Тел.: (048) 703-44-26

Тел. моб.: (067) 903-76-40

Гуманітарна допомога і ПОДАРУНКИ на свята

Кожна дитина, хворіє вона чи здорова, дуже радіє ПОДАРУНКАМ.

Інформаційна підтримка

Ми будемо вдячні:

  • рекламним агентствам за розміщення нашої соціальної реклами на білл-бордах, сіті-лайтах та в транспорті;
  • поліграфічним фірмам за допомогу у виготовленні буклетів, флаєрів, сувенірної продукції з нашою символікою;
  • веб-дизайнерам за допомогу у виготовленні флеш-банерів, рекламних відео роликів тривалістю від 8 до 20 секунд;
  • засобам масової інформації за розміщення наших публікацій або соціальної реклами;
  • власникам інтернет-ресурсів за розміщення банерів сайту, активних посилань на наш сайт або оглядової статті.

Бажаєте стати

ДОБРИМ ЧАРІВНИКОМ?

Телефонуйте

067 903 76 40