ЗМІ про нас

В Україні з таким діагнозом помирають діти, а в Європі живуть повноцінним життям.

Благодійний Фонд “Життя для тебе” спільно з провідними медиками та викладачами ОНМедУ представляють новий проєкт “Школа муковісцидозу”. Це симбіоз взаємного навчання та обміну досвідом між лікарями і пацієнтами. В рамках школи пацієнти зможуть ознайомитися з сучасними методиками лікування муковісцидозу, реабілітації та соціальної адаптації хворих на муковісцидоз, а також, з настільки важливою складовою ведення пацієнтів, як нутриціологія, про яку, на жаль, в нашій країні майже немає інформації. Також можна буде на практиці випробувати різні методики фізіотерапії і вправ з допоміжними інструментами, оцінити їх ефективність на пацієнтах-учасниках школи.

Для практикуючих лікарів, студентів-медиків, середнього медперсоналу і психологів школа дасть інформацію про ведення пацієнтів з муковісцидозом, нюансах перебігу захворювання, можливі ускладнення і методи їх запобіганню. Для пацієнтів і їх батьків важлива практика в кінезітерапії, інформація про необхідні санітарні умови в повсякденному житті, а також інформація про сучасні методики і препарати для лікування муковісцидозу. Наші заняття будуть присвячені таким питанням:

  1. Генетично обумовлений розвиток захворювання. Загальні поняття про муковісцидоз, лікування та запобігання ускладнень. Життя з діагнозом муковісцидоз – соціальні аспекти адаптації хворих і їх близьких.
  2. Фізіотерапія. Фізіологічні основи і поглиблені аспекти вправ, показники результативності. Санітарні норми проведення вправ. Йога, вокал, танці та інші види фізіотерапії хворих на муковісцидоз. Бальнеотерапія. Альтернативне інгалювання (морське повітря, соляні шахти, ароматерапія, трави і т. п.).
  3. Нутриціолог. Основи дієтотерапії хворих на муковісцидоз. Розрахунок енергетичної цінності страв. Продукти, необхідні в раціоні щодня. Спеціальне дієтичне харчування. Рішення проблеми втрати ваги шляхом корекції дієти як альтернатива збільшення дози ферментів.
  4. Інфузійна терапія.
  5. Санітарний мінімум в стаціонарі і вдома. Запобіжні заходи в повсякденному житті. Бакпосіви, їх аналіз, терапія за результатами.
  6. Психологія, педагогіка і терапія кризових станів у пацієнтів з муковісцидозом. Подальший графік і тематична навантаженність будуть формуватися з урахуванням інтересів учасників школи.

Перше заняття відбудеться 25 вересня за адресою Валіховський пров., 5, Університетська клініка №1, ОНМедУ.  Початок о 15.00.

Вони допоможуть всім, завжди і всюди. Волонтери охоплюють усі сфери нашого життя. Їхні чуйні серця не оминають ні людей з інвалідністю, ні багатодітні сім’ї, ні бездомних котиків та собак. 05 грудня ці люди, без яких наш світ був би більш байдужим, відзначають професійний день волонтера.

 

———————————————————————————————————-

 

Муковисцидоз – борьба за жизнь с улыбкой на губах.

Муковисцидоз – борьба за жизнь с улыбкой на губах.

Опубліковано Об'єктивні новини Вівторок, 18 вересня 2018 р.


———————————————————————————————————-


———————————————————————————————————-

———————————————————————————————————————————————

———————————————————————————————————-

———————————————————————————————————-

———————————————————————————————————-

———————————————————————————————————-

———————————————————————————————————-